DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA UGDYMUI

Tatjana Žilina, II vadybinė kategorija

Darbo laikas:

I,II,III,V , IV 08:00 -16:30

Pietų pertrauka 12:30 -13:00

el. paštas ugdpav@gmail.com

 

ŪKIO REIKALŲ TVARKYTOJA

Liudmila Bojarskaja

Darbo laikas:

I-V 08:0 – 16:30

Pietų pertrauka 12:00 -12:30

el. paštas sermuksneledarzelis@gmail.com

 

SPECIALISTĖ

Rita Mockienė

Darbo laikas:

I-V 08:00-14:30

Pietų pertrauka 12:30 – 13:00

el. paštas sermuksneledarzelis@gmail.com

 

KLAIPĖDOS LOPŠELIO-DARŽELIO „ŠERMUKŠNĖLĖ“  PEDAGOGŲ SĄRAŠAS   

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

(priėmimo į įstaigą data)

Pareigybė ir

etatai

Išsilavinimas

Kvalifikacijos kategorijos suteikimo metai

Grupė

1.

Jūratė Gutovskaja

1987-05-04

Auklėtoja

1989 m. ŠPI, ikimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologija

1996 m. vyr. auklėtoja

„Saulutė“

2.

Galina Eidėjienė

1986-01-30

Auklėtoja

1991 m. ŠPI, ikimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologija

2000 m. vyr. auklėtoja

„Saulutė“

3.

Natalja Isakova

1971-06-15

Meninio ugdymo mokytoja

1989 m. ŠPI, ikimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologija

1996 m. vyr. mokytoja

4.

Liudmila Smirnova

2011-04-01

Auklėtoja

1999 m. KU, vaikų auklėtojo-pradžios mokyklos mokytojo

2015 m. vyr. auklėtoja

„Žemuogėlė“

5

Tatjana Nikulina

2011-08-01

Auklėtoja

1995 m. KU, ikimokyklinė pedagogika ir psichologija

2015 m. vyr. auklėtoja

„Boružėlė“

6.

Maija Mironenko

1979-10-01

Auklėtoja

1984 m. ŠPI, ikimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologija

2000 m. vyr. auklėtoja

„Vyšniukai“

7.

Natalija Porošina

1987-07-20

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė

1992 m., KU ikimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologija

1999 m. vyr. auklėtoja

„Boružėlė“

„Varpelis“

8.

Tatjana Popova

1980-10-23

Auklėtoja

1980 m. Klaipėdos S. Šimkaus  konservatorija, muzikos pedagogika

2000 m. vyr. auklėtoja

„Žemuogėlė“

„Ramunėlė“,

9.

Olga Pomilyayko

1987-08-14

Auklėtoja 1et.

1993 m. KU, ikimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologija

2000 m. vyr. auklėtoja

„Varpelis“

10.

Valentina Savina

1994-03-28

Direktorė

1984 m. ŠPI, ikimokyklinio auklėjimo  pedagogika ir psichologija

1996 m. III-oji  vadybinė kategorija

11.

Larisa Smirnova

1983-09-16

Auklėtoja

1988 m. ŠPI, ikimokyklinio auklėjimo  pedagogika ir psichologija

1996 m. vyr. auklėtoja

„Vyšniukai“

12.

Jelena Čeporienė

2009-09-07

Auklėtoja

1995 m. KU, ikimokyklinio auklėjimo pedagogika ir psichologija

2012 m. vyr. auklėtoja

„Ramunėlė“

13.

Valentina Lysenko

2011-09-01

Logopedė

1975 m. Kišiniovo valstybinis pedagoginis institutas, pagalbinės mokyklos mokytoja ir logopedė

2002 m. logopedė metodininkė

14.

Ilona Tautavičienė

2011- 09 -01

Logopedė

1992 m. ŠPI, specialiosios mokyklos mokytoja ir logopedė

2001 m. logopedė metodininkė

15.

Tatjana Žilina

2011-09-08

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

2001 m. KU,  pedagogas, 2002 m. KU, mokytojas-spec. pedagogas

2017 m.  II-oji  vadybinė kategorija